Зеленський попередив Молдову про підготовку рф до руйнування політичної ситуації у країні

Зеленський попередив Молдову про підготовку рф до руйнування політичної ситуації у країні

Президент України Володимир Зеленський розповів про створення російською владою плану руйнування політичної ситуації у Молдові. Про це глава української держави розповів у ході спеціального засідання Європейської Ради.

За словами Президента Зеленського, українським розвідникам вдалося перехопити російські документи, які свідчать про наміри рф дестабілізувати ситуацію у Молдові.

"Документ, який показує, хто, коли і внаслідок яких ситуацій збирається зламати Молдову, зламати демократичний порядок цієї країни і встановити свій контроль над нею", - розповів Зеленський.

При цьому український Президент наголосив, що як тільки отримав документ, одразу ж звернувся до Молдови та попередив про загрозу.

Цю інформацію підтвердили у службі розвідки та безпеки Молдови, повідомляє point.md

"СІБ підтверджує, що як з інформації, наданої нашими українськими партнерами, так і за результатами оперативної діяльності служби, було виявлено акти з метою підриву державності Республіки Молдова, дестабілізації та порушення громадського порядку", - заявили у відомстві.

У той же час в Адміністрації президента Молдови Маї Санду наголосили, що глава держави постійно контактує із Президентом України Володимиром Зеленським.

"Президент Мая Санду підтримує безперервний зв'язок із лідерами держав та урядів європейських країн, включаючи Президента Зеленського. Вони постійно обмінюються думками та інформацією щодо ситуації в регіоні", - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві запевнили, що компетентні органи країни постійно працюють над забезпеченням безпеки у державі.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський 9 лютого прибув у Брюссель для участі у саміті Європейського Союзу.

Головне