Зеленський зустрівся з прем'єркою Італії Мелоні: про що говорили

Зеленський зустрівся з прем'єркою Італії Мелоні: про що говорили

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з прем’єркою Італії Джорджею Мелоні, обговорюючи підтримку країни системи протиповітряного захисту.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Голова держави висловив вдячність Італії за постійну підтримку в сферах військової, фінансової та гуманітарної допомоги Україні.

В ОП додали, що під час зустрічі сторони обговорили подальші кроки в оборонній співпраці, зокрема внесок Італії у розвиток української системи протиповітряної оборони та підготовку нових оборонних проєктів. Зеленський передав актуальні оборонні потреби України в техніці та засобах для далекої дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори до Європарламенту: які результати і чи вплинуть на підтримку України

Президент і прем’єр-міністр обговорили майбутній Саміт миру у Швейцарії та обмінялись очікуваннями від нього. Зазначено високу активність Джорджеї Мелоні у залученні країн Глобального Півдня до участі в Саміті.

Також розглянули реалізацію спільних проєктів на підтримку відновлення Одеси та Одеської області. Президент високо оцінив ініціативу Італії провести наступну Конференцію з відновлення України в Римі наступного року.

Нагадаємо, 13 червня в Італії розпочався саміт G7. Володимир Зеленський зазначив, що значна частина обговорень на саміті G7 буде присвячена питанням оборонної та економічної стійкості України.

Він підкреслив, що основними темами для України є розвиток коаліції винищувачів і розбудова української системи протиповітряної оборони на базі західних технологій.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Україна та Японія підписали безпекову угоду.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.