Зеленський закликав українців до єднання: Ми можемо зробити більше за будь-якого диктатора

Зеленський закликав українців до єднання: Ми можемо зробити більше за будь-якого диктатора

Українці сильніші за будь-яку політику. А єднання може зробити більше, ніж будь-який диктатор. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільного виступу з західними лідерами у Гостомелі.

"Сьогодні ми - у символічному місці, у Гостомелі. Саме тут Путін хотів виграти битву за нашу столицю, битву за Київ – ключову битву того бліцкригу, який він планував. І саме тут він зазнав першої й фундаментальної поразки. Коли наші воїни знищили десант російських убивць і не дали росії створити тут її плацдарм, світ побачив найголовніше. Побачив, що будь-яке зло може бути розбитим. І російське - не виняток", - зазначив глава держави.

Водночас президент додав, коли росія напала на Україну, українці хоробро стали на захист свого дому.

"На той момент вже кілька поколінь у Європі не бачили таких битв, масштабних битв за незалежність. І дуже довго панував страх реального спротиву росії. Цей страх був спалений спочатку тут на злітній смузі аеропорту Гостомеля, а потім - на багатьох інших місцях битв, де наші люди абсолютно хоробно стали на захист себе і свого дому", - заявив Володимир Зеленський.

Разом з тим він наголосив, що жоден диктатор не здатний перемогти, коли є єднання.

"Єднання людей може зробити більше, ніж будь-який диктатор. А сміливість - звичайна народна сміливість - перегортає навіть такі сторінки історії, які, здавалося, ніколи не завершаться. Українці не зрадили своєї незалежності. Світ не схибив, не помилився та підтримав Україну", - висловився президент Зеленський.

Крім того український президент подякував усім, хто допомагає українським воїнам битись, а державі - зміцнюватися.

"Путін повинен програти - абсолютно в усьому, як тут, у Гостомелі. Тільки так виграє мир", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський звернувся до українців у другу річницю повномасштабного вторгнення росії. Перебуваючи у Гостомелі на Київщині, звідки окупанти збиралися наступати на столицю, глава держави наголосив - українці стали на 730 днів ближчі до перемоги.

Головне