Зеленський про захоплення Авдіївки: Ми все повернемо, нічого цим вбивцям не віддамо

Зеленський про захоплення Авдіївки: Ми все повернемо, нічого цим вбивцям не віддамо

Президент України Володимир Зеленський прокоментував окупацію росією міста Авдіївка на Донеччині.

Як зазначив глава держави на полях Мюнхенської конференції, він вважає правильним рішення вивести українських військових з Авдіївки.

"Сьогодні з президентом Байденом, коли ми розмовляли… Мені здається це важливо, що президент Сполучених Штатів знає деталі. Тому я й кажу, що вони близькі нам союзники, а не десь там "за океаном". І він визнає, що ослаблення допомоги зброєю Україні це результат той, що вийшов з Авдіївкою. І всі визнають… 

Ми хочемо зберегти життя наших хлопців. Я радий, що таке правильне, виважене рішення є у військового командування. І ми про це говорили. Я радий, що ми працюємо у цьому напрямку, однаково розуміємо все це", - заявив Володимир Зеленьский.

Також він запевнив, що Україна обов'язково поверне всі території, які окупували росіяни.

"Те, що ми повернено - обов'язково. Ми все повернемо, ми нічого цим вбивцям не віддамо. Це факт, абсолютний. Я в цьому впевнений. Головне, щоб ми всі були в цьому впевнені щоденно. І перемога буде", - наголосив український президент.

Як повідомляли "Ми-Україна", пресофіцер 3 окремої штурмової бригади Олександр Бородін заявив, що критичний момент з виведення українських військ з Авдіївки вже виконаний, однак в цілому операція ще не завершена.

Головне