Захід готує Україну до весняного наступу РФ, - The New York Times

Захід готує Україну до весняного наступу РФ, - The New York Times

Країни Заходу розпочали підготовку Збройних сил України до весняного наступу російських окупаційних військ. Партнери України усвідомлюють, що Київ має невелике тимчасове вікно для підготовки до цього.

Про це пише американська газета The New York Times. Як зазначається, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявляв, що Україна потребує 300 важких танків західного зразка та близько 600 одиниць іншої бронетехніки. Можливо, "зараз ми спостерігаємо перший етап виконання зазначеного запиту".

Однак, зважаючи на все, постачання готуються не тільки для відбиття російської атаки. Високопоставлений військовий представник НАТО розповів, що на сході України слід змінити баланс сил. Для цього необхідне передання достатньої кількості сучасних танків та інших бойових машин – без них Україна навряд чи зможе відвоювати значні території назад.

Крім того, переважна кількість української техніки "була знищена або виснажена місяцями боїв", а боєприпаси, які несумісні із західними калібрами, закінчуються. Західна розвідка повідомляє, що сама Україна готується наступати або взимку, або після "брудного" весняного сезону. При цьому Росія планує наступати тільки навесні.

За даними західної розвідки, Україна не хоче, щоб противник "перевів дух" на момент початку інтенсивного раунду бойових дій.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача, де були обговорені бої в Бахмуті та Соледарі, а також передання зброї від західних партнерів.

Головне