У росіян немає достатньо сил для вторгнення з Білорусі у найближчі тижні, – ГУР

У росіян немає достатньо сил для вторгнення з Білорусі у найближчі тижні, – ГУР

Воєнна розвідка України цілодобово спостерігає за російськими військами на території Білорусі. Втім, вторгнення з Білорусі у найближчі тижні неможливе.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

Білорусь ніби й підтримує росію і в той же ж час, усіма способами намагається утриматися від приєднання до війни, сказав Черняк.

Водночас у воєнній розвідці не виключають, що Кремль таки дотисне і змусить білоруську армію взяти участь у вторгненні. Проте повторного нападу з півночі не варто очікувати у найближчі тижні.

"За оцінками воєнної розвідки України, білоруські військові будуть змушені підкоритися наказам Лукашенка і можуть бути залучені до вторгнення в Україну. Проте у найближчі два-три тижні ані сил, ні засобів для вторгнення з території Білорусі у росіян не існує", – наголосив він.

Нагадаємо, білоруський диктатор Олександр Лукашенко оголосив, що його армія може приєднатися до війни рф проти України, якщо хтось нападе на Білорусь.

"Я готовий знову надати (територію, – ред.). Я також готовий вести війну разом із росіянами з території Білорусі. Але тільки якщо хтось – хоч один солдат – увійде на нашу територію звідти (з України, – ред.) зі зброєю, щоб убивати моїх людей",- додав він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, з 1 березня українцям підвищать пенсії на 20%.

Головне