Верховна Рада попросила міжнародну спільноту, щоб Олімпіада-2024 пройшла без росії та Білорусі

Верховна Рада попросила міжнародну спільноту, щоб Олімпіада-2024 пройшла без росії та Білорусі

Верховна Рада України звернулася до міжнародної спільноти з пропозицією заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях. Зокрема, це стосується їхньої участі у Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Відповідну постанову №8398 народні депутати України підтримали під час засідання парламенту 6 лютого. 

Документ передбачає звернення до парламентів країн світу, Міжнародного олімпійського комітету, національних олімпійських комітетів та міжнародних спортивних федерацій щодо недопуску спортсменів з росії та Білорусі до усіх міжнародних спортивних змаганнь.

Рада просить світ заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях.
Рада просить світ заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях

Нагадаємо, МОК готовий дозволити участь російських та білоруських спортсменів в Олімпіаді-2024 під нейтральним прапором.

Після такого рішення президент України Володимир Зеленський запросив президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха відвідати Бахмут на Донеччині.

Як повідомляли "Ми-Україна", срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев вважає, що бойкот Олімпійських Ігор 2024 року в Парижі українськими спортсменами – крайній захід, на який може піти Україна.

Раніше міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов заявив, що Генасамблея НОК проголосувала за бойкот Олімпіади-2024 у Парижі, якщо до неї допустять спортсменів з росії та Білорусі. Однак це рішення ще не остаточне. Його ще повинні ухвалити за підсумками загальної комунікації.

Головне