В Чорному морі шість ворожих кораблів, в Азовському – один, – Плетенчук

В Чорному морі шість ворожих кораблів, в Азовському – один, – Плетенчук

В Чорному морі перебуває шість ворожих кораблів, в Азовському – один. Усі вони без ракетоносіїв.

Про це заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі ток-шоу "На часі" на телеканалі "Ми-Україна".

"Всі свої зусилля здебільшого вони концентрують на питаннях охорони та оборони Кримського мосту. Там вони концентрують не менше 10 одиниць одразу – станом на зараз це шість кораблів прикордонної служби рф та чотири катери. Охороняють здебільшого з півдня, побоюючись чергових атак", – розповів він.

Також Плетенчук пояснив, чому на "вишках Бойка" не було російських солдатів.

"Після того, як росіяни втратили, наприклад "Василь Бех", яким постачали на острів Зміїний озброєння і особовий склад, вони зрозуміли, що постачати провізію і здійснювати ротацію в цій зоні стає неможливим завдяки береговим ракетно-артилерійським військам ВМС ЗСУ", - сказав він.

Нагадаємо, на  Бахмутському напрямку Сили оборони мають успіх у напрямку Кліщіївки, Предтечиного, Андріївки, Курдюмівки та Дачного.

“Маємо успіхи на кліщіївському напрямку. Там маємо просування. Окрім цього, також маємо успіхи в районі Предтечиного, Андріївки, Курдюмівки та населеного пункту Дачне. Там противник відступає, з боями відходить, проте жорсткі бої не закінчуються”, – розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Донецьку раптово загинув воєнкор-пропагандист Геннадій Дубовий.

Головне