Україна спільно з Польщею вироблятиме снаряди для танків: деталі від "Укроборонпрому"

Україна спільно з Польщею вироблятиме снаряди для танків: деталі від

Президент Володимир Зеленський напередодні під час офіційного візиту до Варшави анонсував створення Україною та Польщею спільних підприємств, які вироблятимуть озброєння, снаряди до танків та інші боєприпаси.

В "Укроборонпромі" розкрили перші деталі.

В держконцерні розповіли, про укладання угоди між одним з його підприємств та холдинговою компанією Polska Grupa Zbrojeniowa. Документ стосується виробництва танкових снарядів калібру 125 мм. Нові потужності розгортатимуться не в Україні, це пояснюється безпековими міркуваннями.

"Беручи до уваги високі ризики російських ракетних ударів по підприємству "Укроборонпрому", розглядаються винятково польські міста для створення нового виробництва. Втім, над появою снарядів працюватимуть обидві сторони: Україна надасть свої технології та висококваліфікованих фахівців з відповідними компетенціями та досвідом", - вказано у повідомленні.

Таким чином "Укроборонпром" тепер вироблятиме снаряди для танків одразу з двома країнами-членами НАТО.

Нагадаємо, у лютому держконцерн показав 120-мм міну – перший продукт спільного виробництва України з країною-членом НАТО. Власне виробництво снарядів дозволить Україні зменшити залежність від імпорту. 

"Снарядной голос досить відчутний. Для того, аби позбуватися потроху залежності від імпорту у цьому виді боєприпасу, ми розпочали виготовляти цей вид боєприпасу спільно з нашими партнерами", - прокоментували в "Укроборонпромі".

Як писав "Ми-Україна" раніше, американське оборонне відомство уклало контракт з місцевим виробником на 27,1 млн доларів на виробництво танків M1A1 Abrams для України. Договір підписано з компанією General Dynamics Land Systems (GDLS).

Головне