Україна розраховує отримати додаткові системи: Залужний поінформував США про ефективність Patriot

Україна розраховує отримати додаткові системи: Залужний поінформував США про ефективність Patriot

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив США про ефективність зенітно-ракетного комплекту "Patriot", який знищив сім російських аеробалістичних ракет "Кинджал".

"Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Детально поінформував про обстановку на основних напрямках фронту. Продовжуємо вести оборонну операцію та підготовку до подальших дій.

Розповів про масовані атаки росіян дронами та ракетами різних типів, зокрема аеробалістичними Х-47М2 "Кинджал". Подякував за комплекси Patriot та відзначив їхню ефективну роботу", - зазначив Залужний.

Також він додав, що Україна розраховує отримати від союзників додаткові системи протиповітряної оборони, які дозволять посилити захист українського неба.

Крім того Валерій Залужний обговорив з Міллі питання постачання Україні озброєння та боєприпасів, зокрема далекобійних снарядів. 

"Домовилися співпрацювати і надалі… Разом - до перемоги!"  - зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", Україна 16 травня пережила черговий масований ракетний удар. По території нашої країни летіли “Кинджали”, “Калібри” та балістичні ракети, загалом ворог запустив їх 18 штук. Усіх їх було ліквідовано.

Раніше речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат розповів, що росіяни продовжують виготовляти “Кинджали” і “Калібри”, але повільніше. Втім, якби санкції проти рф працювали на 100%, то окупанти б не мали змоги виготовляти таку зброю взагалі.

Головне