Україна отримала грант на 1,25 млрд доларів від США

Україна отримала грант на 1,25 млрд доларів від США

До державного бюджету України надійшов грант від США в розмірі 1,25 мільярда доларів. Про це інформує пресслужба Мінфіну.

Відомо, що отримані кошти спрямують на пенсії, виплати співробітникам ДСНС, зарплати медпрацівникам, держслужбовцям та педагогам. 

Зазначається, що грант є п'ятою частиною додаткового фінансування, яке здійснюється у межах проєкту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" 

Крім того, у 2023 році Україна отримала 9,7 млрд доларів США прямої бюджетної підтримки.

"Метою проєкту є часткова компенсація видатків державного бюджету, зокрема соціальних та гуманітарних, що не пов’язані зі сферою безпеки і оборони. У 2023 році Україна отримала 9,7 млрд доларів США прямої бюджетної підтримки від США у формі грантів", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що Європейський Союз та український уряд узгодили меморандум про макрофінансову допомогу в розмірі 18 млрд євро. В Україну вже надійшов і перший транш – 3 млрд. На яких умовах Україні надають гроші та на що саме їх спрямують?

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Південна Корея оголосила фінансову допомогу Україні на наступний рік у розмірі 520 мільярдів вон (394 мільйони доларів)

Головне