Україна зараз веде переговори щодо безпекових угод з 10 країнами, - Жовква

Україна зараз веде переговори щодо безпекових угод з 10 країнами, - Жовква

Україна нині веде переговори відразу з 10 країнами щодо безпекових угод. Про це розповів заступник керівника ОПУ Ігор Жовква кореспондентці "Ми-Україна" Олені Черняковій. 

"Наша переговорна делегація на чолі з керівником Офісу Андрієм Єрмаком сформована президентом України. Туди входять представники ключових Міністерств… Наша делегація однакова для всіх тих угод, які вже були укладені або тих угод, щодо яких ми ведемо переговори. Зараз порядка 10 переговорів одночасно відбувається з різною інтенсивністю з різними країнами. Інші країни мають свої бюрократичні процедури - хтось швидше реагує, хтось має, наприклад, проблеми з бюджетним процесом…" - зазначив Жовква.

Водночас він висловив переконання, що Україна до червня підпише ще кілька безпекових угод.

"Думаю, що нові угоди точно будуть підписані раніше червня. У нас така динаміка, що впродовж місяця відбувається мінімум декілька підписань. Лише перша декада квітня минула, а ми вже підписали дві угоди - з Фінляндією, вчора угода з Латвією. Попереду ще є травень - тому будуть декілька угод з важливими для України партнерами", - наголосив заступник керівника ОПУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський, який 11 квітня перебував з офіційним візитом в Латвії, оголосив про підписання чергової довгострокової безпекової угоди.

Головне