У Раді склала присягу нова нардепка від "Слуги народу"

У Раді склала присягу нова нардепка від

До фракції "Слуга народу" приєдналася нова народна депутатка Наталія Локтіонова. Вона зайняла місце екснардепа Юрія Арістова.

Про це повідомила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram.

Локтіонова балотувалася до Верховної Ради під №146 у списку партії "Слуга народу".

"Наталія Локтіонова в нашій команді з перших днів. Вона допомагала на президентських та парламентських виборах, відповідала за проведення заходів, координувала роботу регіональних команд. З 2021 року є членом Контрольно-ревізійної комісії нашої партії", - йдеться у дописі.

Депутатка закінчила Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана, магістр із міжнародних відносин. З 2003 по 2018 рік працювала за фахом у міжнародних компаніях".

Нагадаємо, Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата від партії “Слуга народу” Юрія Арістова. Дане рішення підтримали 320 народних депутатів. Це сталося після того, як Арістов написав заяву на складання мандату.

Арістова позбавили повноважень після того, як він під виглядом “службового відрядження” відправився на відпочинок на Мальдіви.

27 липня екснардепу Арістову повідомили про підозру.

“Підозрюваний намагався надати законності такому відпочинку. Він підготував документи про надання йому дозволу на службове відрядження на три дні з метою поглиблення двостороннього співробітництва з Урядом Литовської Республіки”, – розповіли в Офісі Генерального прокурора.

Арістов  зобов’язаний носити електронний браслет.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Кропивницькому затримали депутата, який займався рекетом.

Головне