У Повітряних силах розповіли про зміну напрямків атак "шахедами"

У Повітряних силах розповіли про зміну напрямків атак

Окупаційне військо практично щоночі атакують Україну дронами-камікадзе. В цілому ворог діє шаблонно, проте він дещо змінив кількість напрямків атак ударними безпілотниками типу Shahed, розповів в ефірі "Ми-Україна" речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

"Приблизна кількість БпЛА - 20-30, приблизний відсоток збиття, засоби ураження, які ми використовуємо теж стабільні. Противник фактично щоночі вже завдає ударів "шахедами". Удари йдуть по портовій інфраструктурі, дуже часто потерпає Одещина від цього. Зараз ми бачимо зміну напрямку, теж атакують "шахедами" в різних регіонах і напрямки ударів збільшуються. Раніше - це було один, два, а зараз вже бачимо і Єйськ, і Курськ, і Брянська область, і Чауда і т.д", - пояснив він.

Ігнат додав, що очікує в найближчому майбутньому нарощування інтенсивності атак ударними дронами з боку росії.

Нагадаємо, Повітряні сили ЗС України у ніч проти четверга, 14 вересня, збили над Україною 17 ворожих “шахедів”. Як зазначається, вночі, з 21:00 по 02:30, російські окупанти атакували Україну кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” із трьох напрямків. Йдеться про мис Чауда в Криму; Єйськ та Курськ у рф.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що в бюджеті на 2024 рік на оборону й безпеку заплановано щонайменше 1,6 трильйона гривень — це стільки, скільки й цьогоріч.

“Наступного року ми додаємо значні бюджетні кошти на оборонно-промисловий комплекс — на виробництво зброї в Україні. І на дрони. Причому й на купівлю того, що необхідно за кордоном, і на українське виробництво”, — зазначив глава держави.

Головне