У Німеччині розпочалася 15-та зустріч у форматі "Рамштайн"

У Німеччині розпочалася 15-та зустріч у форматі

У Німеччині розпочалося чергове засідання контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн". Його відкрив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін.

На цьому засіданні Україну вперше представляє новий міністр оборони Рустем Умєров. Раніше всі переговори у групі проводив колишній очільник Міноборони Олексій Резніков. 

"Я хочу вітати нового міністра оборони України Рустема Умєрова. Чудово, що ви тут. Мені дуже сподобався наш дзвінок кілька днів тому і, звичайно, сподобалася наша зустріч, яку ми щойно завершили. Я з нетерпінням чекаю тісної співпраці з вами та вашою командою", - заявив Ллойд Остін на початку зустрічі.

На сьогоднішній зустрічі буде відсутній міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус. Напередодні ввечері у нього виявили коронавірус. 

Це вже 15 зустріч контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн".

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус анонсував черговий пакет військової допомоги для України вартістю 400 мільйонів євро. Передусім українські військові отримають боєприпаси. Однак допомога не містить нової зброї, зокрема і ракет Taurus. 

Головне