У Києві змінять тривалість комендантської години: коли та на скільки 

У Києві змінять тривалість комендантської години: коли та на скільки 

Комендантська година у Києві, ймовірно, скоротиться вже цього місяця. В КМВА вважають доцільним зменшити її тривалість з 00:00 до 5:00 з 26 березня.

"Київська міська військова адміністрація методично і систематично вживає усі можливі заходи для покращення життя мешканців Києва із врахуванням усіх заходів безпеки... Згідно з робочим варіантом, найвірогідніше з 26-го березня 2023 року комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня", - вказано у повідомленні.

Скорочення комендантської години у Киві матиме низку переваг як для киян, так і для економіки:

  • краще працюватиме логістика у місті;
  • нарощуватиметься виробництво та створюватимуться нові робочі місця;
  • довше ходитиме громадський транспорт та працюватимуть об'єкти сфери обслуговування;
  • зменшиться соціальна напруга тощо.

Водночас в КМВА попереджають, що у разі потреби комендантська година у Києві може бути подовжена.

"В сотий, в тисячний раз усім нагадаю - війна не закінчилася. Війна триває. Загрози для столиці та її мешканців досі існують. І якщо виникнуть підстави – безпекові заходи можуть бути посилені. Зокрема, і тривалість комендантської години може бути збільшена", - наголосив керівник КМВА Сергій Попко.

Нагадаємо, днями в КМВА розповіли, що будуть робити з великою кількістю фортифікаційних споруд, які були облаштовані у Києві. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, співробітники СБУ викрили чергову зрадницю, яка передавала ворогу дані про розташування локації підприємств українського оборонпрому та енергооб’єктів. Затримана агентка рф виявилась мешканкою Олександрійського району Кіровоградської області.

Головне