Про постачання зброї не йдеться: в ГУР назвали мету візиту Сі Цзіньпіна у рф

Про постачання зброї не йдеться: в ГУР назвали мету візиту Сі Цзіньпіна у рф

Візит голови Китаю Сі Цзіньпіня до росії свідчить про посилення позицій Піднебесної в регіоні.

Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив представник ГУР МО Андрій Юсов.

Він зазначив, що не було зафіксовано жодного факту, що Китай передавав росіянам озброєння.

"Зрозуміло, що коли ми говоримо про візит китайського лідера до рф - це візит сильної країни до режиму, який зазнає геополітичної поразки і знаходиться у глухому куті. Безмовно, як прагматичний та геополітичний гравець, Китай буде посилювати свої позиції в регіоні і на території так званої рф, захищаючи власні економічні інтереси. Тобто це абсолютно прагматична політика. росія все менше буде ставати суб’єктом і все більше буде ставати залежною, а режим Путіна буде слабшати", - зауважив Юсов.

Нагадаємо, голова Китаю Сі Цзіньпін 20 березня прибув до Москви. Це його перша закордонна поїздка після третього обрання на посаді. Сі Цзіньпінь став першим світовим лідером, який зустрівся з главою Кремля Путіним після видачі МКС ордеру на арешт Путіна.

У росії, зі свого боку, заявили, що для них рішення Міжнародного кримінального суду не мають жодного значення

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення МКС про ордер на арешт російського президента. За словами Президента Зеленського, з цього історичного рішення почнеться історична відповідальність.

Згодом прокурор МКС Карім Хан заявив, що виданий у суді Гааги ордер щодо російського диктатора Володимира Путіна – довічний. Його можуть відкликати лише за однієї умови – якщо Володимир Путін постане перед судом і судді закриють справу.

https://weukraine.tv/myr-po-kytajsky-yaku-gru-vede-si-tszinpin/

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині перевищила 50 000.

Головне