У Грузії заявили про підготовку держперевороту з українським слідом: в МЗС відреагували

У Грузії заявили про підготовку держперевороту з українським слідом: в МЗС відреагували

Служба державної безпеки Грузії заявила про нібито спроби представників України здійснити "переворот" у країні. В МЗС відповіли, що Україна не планує втручатися у справи Тбілісі.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

"Певна група осіб, що діє на території Грузії та за її межами, планує в жовтні-грудні цього року організувати в Грузії дестабілізацію та громадянські заворушення, кінцевою метою яких є зміна влади насильницьким шляхом", - йдеться у заяві Служби державної безпеки Грузії.

За твердженням СДБ, для початку "перевороту" обрано період жовтень-грудень, коли має бути опубліковано проміжний звіт Єврокомісії та підсумковий звіт ЄС.

У спецслужбі Грузії заявляють, що "організатори розглядають можливість здійснення в Грузії сценарію, аналогічного українському Євромайдану 2014 року".

Також у грузинській спецслужбі кажуть, що зазначений план нібито планується здійснити за координації та фінансової підтримки якихось іноземних країн.

Ніколенко пояснив, що ця інформація не відповідає дійсності.

"Нинішня грузинська влада вчергове намагається демонізувати Україну, аби вирішити свої внутрішньополітичні питання. Українська держава не втручалася, не втручається і не планує втручатися у внутрішні справи Грузії", - сказав він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Мінкульт створить банк українських шрифтів та відмовиться від використання російських.

Головне