Ситуація на фронті та стан російського ОПК: Володимир Зеленський знову збирав Ставку

Ситуація на фронті та стан російського ОПК: Володимир Зеленський знову збирав Ставку

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів у вівторок, 26 вересня, чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. 

За словами глави держави, на засіданні обговорювалися відразу кілька основних питань. Зокрема, ситуація на фронті та забезпечення українських військових боєприпасами.

"Провів Ставку. Кілька головних питань. Перше - конкретна ситуація на фронті, наші наступальні дії, оборонні операції. Важливі доповіді щодо Сходу, Півдня. Також щодо знищення логістики та штабів окупантів…

Друге – забезпечення снарядами. Це тематика, якою займаємося щоденно. Постачання від партнерів. Пошук нових можливостей у світі – ми чітко знаємо, як забезпечити постачання. Та поступово збільшуємо обсяги нашого, українського виробництва. Це один із топових пріоритетів", - повідомив президент Зеленський.

Також він розповів, що заслухав доповідь української розвідки щодо стану російського оборонно-промислового комплексу.

"Чітко бачимо, які напрями тиску на росію мають бути посилені, аби терористичні можливості не зростали. Санкцій - недостатньо. Буде більше. Наших власних, українських дій проти держави-терориста теж буде більше. Поки триватиме агресія росії, повинні відчуватись і втрати росії", - наголосив український президент.

Як повідомляли "Ми-Україна", США запровадили експортні санкції проти п’яти російських компаній. Дане рішення ухвалило Міністерство торгівлі.

Головне