Столтенберг підтвердив, що Зеленський приїде у Вільнюс на саміт НАТО

Столтенберг підтвердив, що Зеленський приїде у Вільнюс на саміт НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтвердив участь Президента України Володимира Зеленського у саміті НАТО у Вільнюсі. Про це він заявив у ході прес-конференції з президентом Литви Гітанасом Науседою у Вільнюсі.

"Ми оновимо наші політичні зв’язки. Президент Зеленський приєднається до нас на інавгураційному засіданні Ради Україна-НАТО", - заявив генсек НАТО.

За попередніми даними, Володимир Зеленський прибуде на саміт НАТО у Вільнюсі у середу, 12 липня.

Раніше генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг підтримав скасування плану дій щодо вступу України в НАТО. Він заявив, що приєднання України до НАТО відбудеться без ПДЧ. 

“Країни-члени розглянуть прагнення України бути членом НАТО. Я очікую, що ми узгодимо, що просування навіть може бути без аспектів ПДЧ. І ми надамо відповідне запрошення Україні та приєднання до Альянсу, коли члени НАТО узгодять, що умови відповідають необхідним потребам”, – зазначив Столтенберг.

Як повідомляли "Ми-Україна", союзники НАТО дійшли згоди стосовно усунення Плану дій щодо членства (ПДЧ) на шляху України до вступу в Альянс. Це рішення може пришвидшити приєднання нашої країни до військово блоку.

Головне