Кремль не виконав обіцянки: справу проти Пригожина досі не закрили

Кремль не виконав обіцянки: справу проти Пригожина досі не закрили

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин досі перебуває під слідством у справі про заколот попри те, що її мали закрити відразу.

Про це пишуть росЗМІ.

Станом на ранок 26 червня кримінальну справу про організацію збройного заколоту (ст. 279 КК), головним фігурантом якої є Пригожин, не припинено і продовжує розслідуватися слідчим слідчого управління ФСБ росії.

Нагадаємо, засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин заявив, що його бійці на фронті в Україні були обстріляні ВС рф. Він такі дії російських військових терпіти не став і заявив, що помститься за це міністру оборони рф Сергію Шойгу та начальнику генерального штабу Валерію Герасимову.

Після таких заяв у росії на Пригожина завели справу за заклики до військового заколоту, а на вулиці Москви вивели безліч військових та військової техніки. Згодом у трьох містах – Москві, Ростові та Краснодарі – було введено план “Фортеця”. Дороги до Ростова були перекриті, однак Пригожину це не завадило дійти до міста. Вранці він заявив, що у Ростові взяв під контроль військові об’єкти разом з аеродромом. Після Ростова Пригожин заявив, що збирається у Москву.

Згодом Євген Пригожин підтвердив переговори з Лукашенком. Він заявив, що “вагнерівці” розвертають колони і йдуть “у польові табори”.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в ОП назвали регіони з найбільшими проблемами з укриттями.

Головне