Шмигаль анонсував підвищення пенсій в Україні

Шмигаль анонсував підвищення пенсій в Україні

Підвищення пенсій в Україні відбудеться вже у березні. Відповідну заяву за підсумками засідання Кабінету міністрів зробив очільник українського уряду Денис Шмигаль.

За його словами, індексація пенсій складе 20%. Під неї підпадуть усі категорії, визначені в законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

"За дорученням Президента України ми робимо індексацію пенсій попри те, що законом України про державний бюджет на 2023 рік така індексація не є обов'язковою, - наголосив Шмигаль. - Уряд виконує свої зобов’язання перед людьми. Ми допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує. Індексація виплат торкнеться більш ніж 10 мільйонів українців".

Разом з тим прем'єр-міністр наголосив, що уряд буде і надалі підтримувати українців, які були змушені покинути свій дім через війну.

"Цього року ми автоматично продовжили виплати для ВПО. Торік було виплачено підтримки на 53,5 млрд грн", - заявив глава Кабміну.

Також він запевнив, що вразливим категоріям українців продовжать у повному обсязі виплачувати субсидії.

"При цьому Уряд не підвищував і не підвищує тарифи на комунальні послуги, а також допомагає громадам, аби вони залишали свої тарифи без змін", - наголосив прем'єр-міністр.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський вважає, що після завершення опалювального сезону в Україні уряд може переглянути тарифи на комунальні послуги.

Читайте також:

Індексація пенсій у 2023 році: для кого передбачена і чому можуть змінитися умови

Головне