СБУ викрила факти співпраці президента Мотор Січі з терористами "ДНР"

СБУ викрила факти співпраці президента Мотор Січі з терористами

Контррозвідка та слідчі Служби безпеки викрили нові факти злочинної діяльності президента АТ "Мотор Січ" Вячеслава Богуслаєва, який підозрюється в роботі на агресора. Він міг фінансувати терористичну організацію "ДНР".

Про це повідомила прес-служба відомства в Telegram-каналі. Як зазначається, у ході слідчо-оперативних дій встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення високопосадовець здійснював фінансування терористичної організації "ДНР" через сплату "податків" та "зборів" у бюджет квазіутворення.

" Серед іншого, він співпрацював з українським підприємством, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої "ДНР". Його метою було постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу рф. Встановлено, що через оборудку "бюджет" терористичної організації "ДНР" отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді "податків" від реалізації авіапродукції для потреб рашистів", - йдеться в повідомленні СБУ.

До того ж отримані гроші керівники окупаційної адміністрації Донецька спрямовували на потреби військових угруповань рф, які беруть участь у бойових діях проти Збройних сил України на східному фронті.

"На підставі цих доказів слідчі Головного слідчого управління СБУ повідомили очільнику промислового гіганта про нову підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації)", - повідомили в прес-службі.

Під час нових обшуків правоохоронці виявили в Богуслаєва більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород від представників військово-політичного керівництва росії. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

https://www.youtube.com/watch?v=Mv6PEi0hRmg

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Україна піднялася у світовому рейтингу сприйняття корупції.

Головне