росію позбавили "Тріумфу": у ЗСУ офіційно підтвердили удар по ракетному комплексу рф у Криму

росію позбавили

СтратКом ЗС України підтвердив завдання українським військом удару по російських ракетних комплексах в Криму 14 вересня.

"Вранці ЗСУ завдали удару по місцю розташування ворожих ракетних комплексів "земля-повітря" поблизу Євпаторії в тимчасово окупованому Криму", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, раніше ЗМІ від джерел у спецслужбах повідомили, сьогодні вночі військова контррозвідка СБУ та ВМС України повели унікальну спецоперацію біля Євпаторії – "відмінусували" російський комплекс ППО "Тріумф". Його вартість – 1,2 млрд доларів. Як повідомляють наші джерела, по цілі ефективно відпрацювали безпілотники та ракети "Нептун".

Спочатку безпілотники СБУ вразили "очі" комплексу — радари та антени. А після виведення з ладу радіолокаційних станцій, підрозділи ВМС двома крилатими ракетами "Нептун" вдарили по пусковим комплексам С300/400 "Тріумф".

Як раніше підкреслював голова СБУ Василь Малюк, "бавовна палала і буде палати". Джерела у Службі безпеки говорять, що росіян у Криму очікують нові сюрпризи.

Як писав "Ми-Україна" раніше, речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат розповів, що росія виготовляє ракети. Проте обсяги не дозволять росіянам наростити велику кількість.

Головне