Росіяни зазнають втрат, але прагнуть окупувати всю Донеччину: головне з вечірнього зведення Генштабу

Росіяни зазнають втрат, але прагнуть окупувати всю Донеччину: головне з вечірнього зведення Генштабу

Окупанти продовжують гинути в боях проти Збройних сил України, але не полишають намірів повністю захопити Донецьку область. Вороги, зокрема, ведуть наступальні дії на Бахмутському і Авдіївському, а також намагаються покращити положення на Куп’янському і Лиманському напрямках.

Про це повідомив речник Генерального Штабу Збройних Сил України Олександр Штупун на Фейсбук-сторінці.

"На Бахмутському напрямку обстріляно позиції наших військ в районах понад 20 населених пунктів. ... На Запорізькому напрямку ворог завдав вогневого ураження по районах понад 20 населених пунктів. ... На Херсонському напрямку обстрілів зазнали райони понад 15 населених пунктів, зокрема, Херсон та його передмістя", - йдеться в повідомленні Генштабу.

Також російські окупаційні війська продовжують зазнавати значних втрат - через нестачу ліжко-місць у лікарнях населеного пункту Горлівка Донецької області, всіх поранених з лінії фронту на Донецькому напрямку евакуюють до Жданівки.

Крім того, українська авіація завдала 7 ударів по районах зосередження окупантів, а також 2 удари по позиціях протиповітряної оборони противника. Ракетники і артилеристи уразили два райони зосередження живої сили російських загарбників.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, головний редактор Defense Express Олег Катков розповів, скільки систем ППО потрібно, аби повністю захистити територію України.

Головне