Росіяни будуть комплекси для зберігання трупів своїх військових

Росіяни будуть комплекси для зберігання трупів своїх військових

росія розпочала будівництво масштабних комплексів для сортування, аналізу та зберігання тіл ліквідованих російських військових, які брали участь у війні проти України

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У Курську та Ростові-на-Дону будують комплекси для сортування та зберігання трупів бійців, які загинули на війні проти України. Кожен з цих об’єктів займатиме площу понад 4000 кв м і буде обладнаний спеціальними зонами для проведення слідчих дій та досліджень.

До об'єктів будуть входити:

  • пункти для проведення слідчих дій та досліджень над тілами;
  • рефрижераторні з холодильними камерами на тисячу місць;
  • склади з трунами та іншим похоронними декораціями;
  • скорботна зала.

Закладена вартість будівництва комплексу для знищених загарбників у Ростові-на-Дону складає близько 600 млн рублів, у Курську - понад 800 млн рублів. Також вартість рефрижераторного обладнання оцінюється у понад 1 млрд рублів для кожного комплексу.

"Будівництво вказаних комплексів на території московії підтверджує факт, що путінський режим посилає свою окупаційну армію на смертельний конвеєр, але не справляється з потоком загиблих", - йдеться у повідомлені.

При цьому у розвідці нагадують, що кожен російський солдат, який не вчиняв воєнних злочинів, може здатись в полон ЗСУ. В іншому випадку, його чекає холодильник на одній із сортувальних баз для трупів в рф.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Києві Нацполіція затримала дев’ятьох осіб за зйомку роботи ППО.

Головне