Резніков зустрівся з главою Пентагону в Сінгапурі: що обговорювали

Резніков зустрівся з главою Пентагону в Сінгапурі: що обговорювали

Голова Міністерства оборони України Олексій Резніков у п'ятницю, 2 червня, зустрівся в Сінгапурі з главою Пентагону Ллойдом Остіном.

Про це український міністр повідомив на своїй сторінці в Twitter. За словами Резнікова, він був радий зустрітися зі своїм американським колегою міністром оборони США Ллойдом Остіном.

"Я був радий зустрітися з моїм американським колегою і великим другом Ллойдом Остіном III в кулуарах Діалогу Шангрі-Ла. Українсько-американське партнерство міцне", - заявив голова українського оборонного відомства.

Він зазначив, що продовжиться спільна робота задля забезпечення перемоги України та відновлення миру в Європі.

Діалог Шангрі-Ла – це найбільший в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні безпековий форум. Його проводить Міжнародний інститут стратегічних досліджень. У 2023 році він відбувається в Сінгапурі з 2 до 4 червня.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Міністерство оборони США уклало контракт із оборонною компанією Global Military Products для закупівлі та постачання Україні зенітних самохідних установок Gepard. Сума контракту – понад 118 млн доларів. Як зазначається, контракт виконуватиметься в Йорданії. Кошти на нього було виділено із “коштів на закордонні військові продажі (Ініціатива сприяння безпеці України) за 2010 фінансовий рік”.

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати допоможуть Україні побудувати “армію майбутнього”. Йдеться про сучасні військово-повітряні сили, озброєння тощо. За словами Блінкена, передумовою до переговорів Києва та Москви є сильна Україна, яка здатна стримувати та захищати себе від будь-якої агресії.

Головне