Реакція буде тверда: Зеленський відреагував на смерть трьох людей у Києві через закрите укриття

Реакція буде тверда: Зеленський відреагував на смерть трьох людей у Києві через закрите укриття

Президент України Володимир Зеленський жорстко відреагував на трагедію у Києві, яка сталася в ніч на 1 червня під час ракетної атаки рф. Як відомо, люди намагалися потрапити в укриття у поліклініці, однак воно виявилося зачиненим. У цей момент поблизу них впав уламок збитої російської ракети і вбив трьох осіб, у тому числі одну дитину.

Глава української держави під час прес-конференції на саміті Європейської політичної спільноти у Молдові пообіцяв тверду реакцію на інцидент.

"Відповідатимуть всі. Реакція буде тверда", - заявив Зеленський.

При цьому він наголосив, що відповідати за те, що сталося, будуть конкретні люди.

"Обов'язково будуть люди відповідати за те, що хтось втратив… Якісь люди втратили можливість попасти в сховище і на жаль загинули. Нам у росії цих ворогів мало, у нас є ще і внутрішні", - заявив Президент України.

При цьому конкретних імен, хто нестиме відповідальність за трагедію, він не назвав, однак заявив: "Сказав би так: може бути нокаут".

Як повідомляли "Ми-Україна", у Києві укриття для населення будуть відчинені весь час. Відповідне рішення ухвалила Київська міська державна адміністрація після того, як у ніч на 1 червня у столиці троє людей загинули, бо не змогли потрапити в зачинене укриття. 

Головне