Прем'єр Латвії приїхав до Києва

Прем'єр Латвії приїхав до Києва

Прем'єр-міністр Латвії Криш'яніс Каріньш сьогодні прибув до української столиці Києва. Мета його візиту це підтвердження підтримки України під час повномасштабного вторгнення росії.

Про це голова латвійського уряду повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Відвідую Київ, щоб підтвердити непохитну підтримку Латвією України стільки, скільки буде потрібно", - написав Криш'яніс Каріньш у соцмережі.

Він також зазначив, що перемога України у війні проти російських загарбників наразі має вирішальне значення для вільної Європи.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Службі безпеки Латвії розповіли, що бойові дії на території України триватимуть щонайменше до кінця 2023 року. І російська, і українська сторони скористаються можливостями для продовження наступу, якщо вони з’являться. Як зазначається, рф досі ще не змінила свої стратегічні цілі. Саме тому російське керівництво планує відновити наступ після зимового перепочинку. Водночас Кремль розглядає можливість повторення наступу на Київ, адже повна окупація Донбасу є лише мінімальною тактичною метою. Крім того, для перемоги України потрібна значно більша військова підтримка країн Заходу.

Прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш також заявив, що Україна повинна стати членом Північноатлантичного альянсу після завершення війни, адже це дозволить запобігти розв’язанню рф нової війни. Він наголосив, що після вступу в НАТО Україна отримає гарантії безпеки. При цьому він вважає, що навіть після перемоги України у війні, росія залишиться країною з імперіалістичними нахилами та агресивним, автократичним урядом.

Головне