Повітряні Сили спростували збиття ракети "Кинжал" 4 травня над Києвом

Повітряні Сили спростували збиття ракети

Повітряні Сили спростували збиття гіперзвукової ракети "Кинжал" над Києвом вночі 4 травня.

Відповідну заяву зробив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в коментурі "Суспільному". Напередодні у Defence Express повідомили, що над Києвом близько 02:40 4 травня могли збити гіперзвукову ракету типу Х-47 "Кинжал".

Після цього повідомлення прес-служба командування Повітряних Сил відмовилась від коментарів. Вона порадила всім звертатися за "додатковою актуальною, оперативною та достовірною інформацією, яку використає ворог у війні проти України" до Defence Express та Київської міської військової адміністрації.

"Я вже спростував тисячу разів, ви мали б це бачити вчора. Була ймовірність застосування, але балістичних ракет не зафіксовано. Те, що там розповідають деякі голови військових адміністрацій, вони вже отримали за це", — сказав журналістам Юрій Ігнат зранку 5 травня.

Раніше про збиття ракет і ударних дронів у небі над столицею вночі 4 травня повідомили у КМВА. Водночас Повітряні Сили у своєму ранковому зведенні після цього заявили лише про російську атаку безпілотниками. Про ракети у зведенні не повідомлялося.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у ніч на 4 травня у повітряному просторі Києва українським обранцям вдалось вперше могли перехопити російську авіаційну балістичну ракету “Кинжал”. Видання Defense Express повідомило про це, маючи у розпорядженні світлини з уламками Х-47. Гіперзвукову ракету було збито над Києвом о 2:40 ночі 4 травня. Мешканці столиці через це чули потужний вибух.

Головне