Посилення ППО та виробництво зброї: стали відомі деталі зустрічі Зеленського з головою Пентагону

Посилення ППО та виробництво зброї: стали відомі деталі зустрічі Зеленського з головою Пентагону

Президент України Володимир Зеленський у ході візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з очільником Пентагону Ллойдом Остіном. Про це інформує пресслужба Офісу президента.

Головною темою переговорів, наголосили в ОПУ, стало продовження надання Україні усієї необхідної військової допомоги для протистояння російській агресії. 

"Ця підтримка - вирішальна. Сполучені Штати - наш ключовий союзник і партнер, який допомагає нам перемогти у війні", - заявив Володимир Зеленський під час зустрічі.

Також в ОПУ додали, що на переговорах порушувалося питання постачання Україні артсистем та засобів дальнього ураження. Крім того йшлося про необхідність посилення української системи ППО.

"Володимир Зеленський акцентував на необхідності своєчасного постачання необхідних озброєнь і боєприпасів з боку партнерів для продовження деокупації українських територій", - йдеться у повідомленні.

В ОПУ додали, що Зеленський обговорив з Остіном розвиток військово-технічної та оборонно-промислової співпраці України та США, створення хабів для ремонту озброєння та західних артсистем.

"Україна зацікавлена у співпраці з міжнародними партнерами в нарощуванні власних потужностей із виробництва зброї та суміжної продукції", - наголосив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський повідомив подробиці зустрічі з лідерами Палати представників Конгресу США, яка пройшла 21 вересня.

Головне