Нардепів Гунька та Торохтія виключили з фракції "Слуга народу"

Нардепів Гунька та Торохтія виключили з фракції

З фракції "Слуга народу" виключили двох народних депутатів. Йдеться про Богдана Торохтія та Анатолія Гунька, повідомив голова фракції Давид Арахамія.

"Завершили усі юридичні процедури щодо виключення Гунька і Торохтія з фракції. Політичне рішення було ухвалено одразу. Юридичні питання потребували певного часу", - зазначив Арахамія.

Також він додав, що надалі цими справами будуть займатися правоохоронні органи.

"Ніхто нікого вигороджувати не буде", - наголосив Арахамія.

Разом з тим він звернувся до інших фракції і закликав їх "жити по-новому" та "очищатися від негідників, яким не місце в політиці".

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що народного депутата Богдана Торохтія хочуть виключити зі складу депутатської фракції “Слуга Народу” у Верховній Раді України. Виключення нардепа Торохтія ініціював глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Як повідомляли "Ми-Україна", суд обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Дубінському, який виїхав за кордон під виглядом супроводження свого батька на лікування до медзакладу іншої держави. Суд обрав для парламентаря особисте зобов’язання терміном на 2 місяці, тим самим задовільнивши клопотання прокурорів.

Головне