Нардепа Торохтія хочуть виключити зі складу "Слуги Народу" у Раді

Нардепа Торохтія хочуть виключити зі складу

Народного депутата Богдана Торохтія хочуть виключити зі складу депутатської фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді України.

Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у своєму Telegram-каналі. Саме він ініціював виключення нардепа Торохтія з лав "СН".

Арахамія наголосив, що у Торохтія був час, аби "пояснити свою поведінку під час війни й спробувати хоча б якось реабілітуватися".

"Як варіант — продати щось з елітного автопарку своєї родини та передати кошти на потреби оборони. Це нікого не виправдовує, але дає зрозуміти, що людина усвідомила свою помилку і більше так не вчинятиме. Однак нічого зроблено не було", - зазначив глава фракції.

Водночас, за словами Арахамії, стало відомо, що "поки родина Торохтія купувала елітне майно, сам він продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла".

Очільник фракції додав, що саме тому Торохтій має повернути отримані гроші в бюджет і скласти мандат.

"Я негайно ініціюю його виключення з фракції", - резюмував він.

До цього в ЗМІ поширилась інформація, що дружина нардепа Торохтія під час війни купила нерухомість у Болгарії.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, співробітники Служби безпеки України на Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до народного депутата, який під виглядом лікування родича поїхав на відпочинок за кордон. Як встановило слідство, парламентар поїхав з України під виглядом супроводження свого батька на лікування до медзакладу іншої держави. Однак батько нардепа виїжджав за кордон та повертався звідти самостійно, тобто його ніхто не супроводжував.

Головне