Нардеп Холодов написав заяву на складання мандату

Нардеп Холодов написав заяву на складання мандату

Народний депутат України Андрій Холодов з партії "Слуга народу" написав заяву на складання мандату.

Про це повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Facebook.

"До Верховної Ради України надійшла заява від народного депутата України Холодова А.І. про складання повноважень народного депутата України", - йдеться в повідомленні Стефанчука.

За словами спікера ВР, заява буде розглянута на найближчому пленарному засіданні.

Нагадаємо, раніше народний депутат України від партії “Слуга Народу” Юрій Арістов також написав заяву на складання мандату. Крім того, у липні народний депутат від “ОПЗЖ” Тетяна Плачкова ухвалила рішення скласти депутатський мандат.

Депутатка Київради Ярина Ар’єва, яку підозрюють у вчиненні ДТП у стані наркотичного сп’яніння з тяжкими наслідками, склала мандат.

“Ухвалила рішення скласти мандат депутата Київради. Написала відповідну заяву. Виконувати свої обовʼязки за цих умов неможливо – суд погіршив запобіжний захід, незважаючи на те, що я жодного разу не порушила попереднього запобіжного заходу”, – зазначила депутатка.

За її словами, вона не збирається втікати від відповідальності, як “не втекла з Києва у перші дні повномасштабного вторгнення, а пішла до тероборони”. Вона наголосила, що обвинувачення в перебуванні у стані “наркотичного спʼяніння” не визнає. Ярина Ар’єва планує доводити це в суді.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Верховна Рада в рамках дерадянізації ухвалила законопроєкт, згідно з яким селищ міського типу в Україні більше не буде. Таке поняття тепер зникне.

Головне