На Чернігівщині цієї ночі четверо диверсантів намагалися прорватися в Україну, - Наєв

На Чернігівщині цієї ночі четверо диверсантів намагалися прорватися в Україну, - Наєв

Російська диверсійно-розвідувальна група вночі 1 серпня здійснила спробу прориву на Північному напрямку, а саме на територію Чернігівської області. Про це повідомив командувач ООС Сергій Наєв.

Він розповів, що ДРГ у складі чотирьох осіб через тепловізор помітили прикордонники.

"За рішенням старшого спостережного посту по ворогу було відкрито вогонь на ураження, що змусило його відійти назад. Одночасно за сигналом тривоги до місця події висунулися резерви зі складу прикордонного загону та Збройних Сил України", - зазначив Наєв.

Він підкреслив, що противник зазнав втрат та не досягнув поставленої мети.

Нагадаємо, 27 липня українські прикордонники відбили чергову спробу заходу ворожої ДРГ з територій росії на Сумщину. У ДПСУ розповіли, що диверсанти мали на меті виявити розташування Сил оборони України, а також проведення заходів з мінування місцевості. Одразу по їх виявленню по ворогу був відритий вогонь.

Як писав "Ми-Україна" раніше, американський Інститут вивчення війни (ISW) повідомив, що Іран та Білорусь, які підтримують дії росії в Україні, намагаються посилити двосторонню співпрацю. Зокрема, ведуться перемовини щодо виробництва “шахедів”

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.