Міноборони уклало 16 контрактів з українськими виробниками безпілотників

Міноборони уклало 16 контрактів з українськими виробниками безпілотників

Міністерство оборони України у 2023 році збільшить закупівлі БпЛА для Збройних сил України. У міністерстві уклали 16 контрактів з  українськими виробниками безпілотних літальних апаратів, цього року на цей сегмент має бути спрямовано близько 20 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони у Facebook.

“Міністерство оборони України у 2023 році збільшить закупівлі БПЛА для Збройних сил України. Враховуючи потреби і запити української армії у 2023 році на цей сегмент має бути спрямовано близько 20 млрд грн. Про це йшлося під час спільної наради представників Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України, вітчизняних розробників та виробників БПЛА”, - йдеться в повідомленні.

Наразі в Україні найпростіша у Європі процедура допуску БпЛА до експлуатації в армії. Раніше вона тривала 1,5-2 роки, а зараз займає "лічені тижні".

З листопада 2022 року по січень 2023 року Міністерство оборони отримало від українських виробників 75 заявок на БпЛА різних типів. 13 із них уже кодифіковані, у них затверджено технічні умови. Ще 3 типи БпЛА перебувають на стадії кодифікації.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна може отримати 24 сучасних винищувачі.

Головне