Метро на Виноградар у 2024 році не збудують, - депутат Київської міськради

Метро на Виноградар у 2024 році не збудують, - депутат Київської міськради

Метро на Виноградар у 2024 році не збудують. Наразі  немає проекту будівництва метро, на яке виділили 70 млн грн.

Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив заступник голови комісії Київської міськради з питань бюджету Андрій Вітренко.

"Цього року на будівництво виділено 500 млн грн. Наступного року планується виділити ще 2 мільярди, але я впевнений, що пусті обіцянки про те, що в 2024 році буде побудоване метро, вони пустими й залишаться", - розповів він.

Вітренко додав, що станом на сьогодні, досі немає проекту будівництва метро, на це виділили лише 70 млн грн. На його думку, цього дуже мало.

Нагадаємо, у квітні міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що перші станції гілки метро на Виноградар мають запрацювати в 2024 році.

"Хочу вибачитися перед киянами, планувалося це зробити ще минулого року, але з початку військових дій ми зупинили будівництво й воно було закрито, по-перше, з об'єктивної ситуації коли з міста виїхало велика частина наших мешканців. Велика частина працівників й підприємств які були залучені до робіт виїхало за кордон, третина пішла в лави ЗСУ. В цьому році ми зараз відновили будівництво знову, від питання будівництва метро ми не відмовляємося. Будівництво набирає обертів для того, щоб на наступний рік метро на Виноградар відкрити", - сказав він. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, ДБР розслідує низку справ за участі військових та представників військкоматів.

Головне