росія використовує всі можливі методи виявлення нашої ППО, - Ігнат

росія використовує всі можливі методи виявлення нашої ППО, - Ігнат

росія використовує всі можливі методи виявлення української ППО: радіолокаційну, агентурну, повітряну, космічну види розвідки.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі "Ми-Україна".

"Чи зменшаться можливості запусків "Кинджалів" – у них же не один А-50 літає. І чому не може працювати МІГ-31 без нього? Ракети Калібр, Іскандер, Х-101  запускають без участі цього літака з далекої відстані. Тому загроза є", – зазначив він.

За словами Ігната, після ураження літака А-50 в Мачулищах окупанти можуть змінити місце базування літаків. Проте, для авіації не так важливо, де розміщувати літак – він може прилетіти з іншого аеродрому і забезпечувати ту роботу, яку виконував пошкоджений літак.

Нагадаємо, вранці 26 лютого на військовому аеродромі “Мачулищі” в Білорусі пролунали вибухи. Партизани двома дронами атакували російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50У. Пошкоджень, за даними BYPOL, зазнали передня та центральна частини літака, авіоніка та радіолокаційна антена. Саме польоти розвідувальних літаків передують масованим ракетним обстрілам рф по Україні. Більше про особливості А-50У і чи вплине підрив такого літака в на подальші ракетні обстріли російського окупаційного війська по Україні читайте за посиланням.

Тим часом білоруська міліція оголосила в розшук 29-річного уродженця Криму Миколу Швеця. В Білорусі його підозрюють у причетності до вибухів на аеродромі “Мачулищі” 26 лютого. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, загроза запуску ракет з Чорного та Азовського морів зберігається, адже росіяни можуть випускати ракети навіть не виходячи з бухти.

Головне