Ігнат про збиття рф американського безпілотника: Чорне море не належить росії

Ігнат про збиття рф американського безпілотника: Чорне море не належить росії

Чорне море не є російським, над ним можуть безперешкодно літати і літаки, і розвідувальні літальні апарати. Таким чином речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" прокоментував збиття російським літаком американського безпілотника.

"Це, безумовно, інцидент не те, що дня, а взагалі за останній період такого не пригадаєш. Дійсно, це потужний БПЛА ударно-розвідувальний. Американська безпілотна авіація в Чорному морі знаходиться на постійній основі. Чорне море - це не внутрішнє море росії, як вони собі там вже окупували Азовське море, яке теж вважають своїм внутрішнім. Чорне море багато країн експлуатують. Це Туреччина, член НАТО, Румунія, інші країни. Є міжнародний повітряний простір, де безперешкодно можуть літаки літаки, зокрема і такі літаки, як розвідники", - наголосив Ігнат.

При цьому він вкотре назвав росію державою-терористом.

"Те, що робить росія, це держава-терорист, держава, зрозуміло з якими схильностями. Тому вже прокоментували наші партнери, Сполучені Штати Америки інцидент. Я думаю, що вони мають, в першу чергу, коментувати те, що сталося і відповідно будуть робити певні висновки", - зазначив речник Повітряних сил ЗСУ.

Разом з тим він додав, що збитий росіянами американський безпілотник є одним з найпотужніших та найкращих БПЛА у світі.

"Це дійсно потужний БПЛА, який використовується Сполученими Штатами і країнами НАТО", - зазначив Ігнат.

Як повідомляли "Ми-Україна", якщо США не відреагують на знищення росіянами свого безпілотника, рф піде далі, вважає експерт Центру оборонних стратегій Олександр Хара.

Головне