Ігнат пояснив, чому росіяни почали частіше бити по Україні  

Ігнат пояснив, чому росіяни почали частіше бити по Україні  

Окупанти почали частіше здійснювати масовані атаки по Україні через невдачі на фронті. Про це заявив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"Треба зібрати волю в кулак і продивитися їхні пропагандонські передачі Скабєєво-Соловйовські, і стане зрозуміло, від чого біситься ворог. Там прямо у них злість з вух тече, явно зрозуміло, що вони хочуть помсти за свої невдачі. Помста потрібна і для внутрішнього споживача, який має наїстися пропагандою", - зазначив Ігнат.

Він також нагадав, що російські війська на Бахмутському напрямку зазнали значних втрат, при цьому вихваляючись взяттям руїн міста.

"Але, як бачимо, наступальні дії ворога фактично зупинені і таким чином їм потрібно хоч щось донести своїм людям", - заявив речник Повітряних сил.

Також Ігнат наголосив, що вчорашній удар по Києву балістичними ракетами повинен був щось продемонструвати, однак план росії провалився.

Як повідомляли "Ми-Україна", минулої ночі росіяни здійснили 17 масовану атаку на Україну за травень. Цього разу окупанти знову застосували іранські ударні дрони. Переважна більшість дронів, як і завжди останнім часом, були спрямовані на Київ. Всього окупанти випустили 31 “шахед”, 29 з них було знищено.

Головне