Фіндопомога та посилення ППО у пріоритеті: Шмигаль зустрівся з представником Держдепу США

Фіндопомога та посилення ППО у пріоритеті: Шмигаль зустрівся з представником Держдепу США

Голова українського уряду Денис Шмигаль зустрівся у Києві із в.о. заступника державного секретаря США з політичних питань Джоном Бассом.

Як зазначив український прем'єр, на зустрічі обговорювалися результати першого Саміту миру, інтеграція України в НАТО та допомога США нашій країні.

"Підтримка Сполучених Штатів критично важлива для України. Обговорили ключові напрямки допомоги із в. о. заступника Держсекретаря з політичних питань Джоном Бассом. Подякував США за участь у Глобальному саміті миру та за підтримку Формули миру. Ми зробили важливий крок до справедливого миру на європейському континенті.

Також говорили про інтеграцію України в НАТО, про відновлення української енергетики через програми USAID та про спільні оборонні виробництва", - зазначив Шмигаль.

Окремо сторони обговорили надання військової допомоги Україні, зокрема, посилення ППО.

"США за рішення надавати Україні ракети для ЗРК Patriot у пріоритетному порядку", - наголосив Денис Шмигаль.

І додав: "Так само важливий блок - фінансовий. Цього року США виділить Україні 7,8 млрд доларів прямої бюджетної підтримки. Це допоможе зміцнити макрофінансову стабільність нашої держави".

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з польським колегою Анджеєм Дудою

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.