Експерт: Путін боїться оголошувати мобілізацію в росії

Експерт: Путін боїться оголошувати мобілізацію в росії

Влада росії, зокрема російський диктатор Володимир Путін, боїться оголошувати нову хвилю мобілізації, адже це може сколихнути рф. Таку думку висловив доктор економічних наук, публіцист і соціолог Владислав Іноземцев у стрімі на YouTube-каналі "Ми-Україна".

"Влада (росії, - ред.) відкрито боїться не скільки втрат серед вже мобілізованих людей, не скільки втрат серед вагнерівців та злочинців, скільки саме нової хвилі мобілізації, яка може сколихнути росію. Тобто якщо буде потреба ще призвати в російську армію близько 500 тисяч осіб чи навіть більше, то це, звісно, буде здатне російську ситуацію вивести з певного балансу", - зазначив Іноземцев.

При цьому він додав, що населення росії вже нормально реагує на величезні втрати рф у війні.

"Стосовно загибелі 50 чи 100 тисяч з тих, хто вже знаходиться на фронті, я підозрюю, що ця ситуація жодним чином не зміниться. Тобто оця болючість від того, що люди пішли та можуть не повернутися - вона вже включена у ті проблеми, які є в росії. Не думаю, що це сильно змінить ситуацію", - вважає експерт.

Крім того він зазначив, що росіян вже почали готувати населення до можливої поразки рф у війні.

"Поразка, втеча російської армії... Ну Кремль вже розіслав методички для того, як пояснити відхід: “наскільки тисне НАТО, що буде далі, потрібно зосередитися”. Тобто, все це - відомі прийоми. Я думаю, що для того населення, яке зараз є в росії, цього достатньо для заспокоєння", - резюмував Владислав Іноземцев.

Нагадаємо, загальні бойові втрати рф в Україні станом на 24 травня склали 204 760 осіб.

Як повідомляли "Ми-Україна", російські окупаційні війська розпочали мобілізацію у тимчасово захопленому Маріуполі. Чоловіків із числа “бюджетників” уже відправлено на медкомісію.

Головне