Чарльз III прибув до Букінгемського палацу напередодні коронації

Чарльз III прибув до Букінгемського палацу напередодні коронації

У Лондоні відбувається одна з найбільших подій цього року — коронація нового британського короля Чарльза III та королева-консорт Камілли. Чарльз III вже прибув до Букінгемського палацу.

Також до палацу з’їжджаються гості церемонії. Принца Ендрю освистали, коли він їхав у авто.
 
До резиденції монархів прибув канцлер Джеремі Хант разом із міністром оборони Беном Воллесом, заступник прем'єр-міністра Олівер Доуден, міністр безпеки Том Тугендхат і міністр бізнесу Кемі Баденох.

Також на церемонію прибули перша леді Олена Зеленська та прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На церемонію коронації прибув колишній прем‘єр Британії та Борис Джонсон. Після нього до палацу прибув чинний глава Уряду Великої Британї Ріші Сунак.

У Лондоні урочистості розпочнуться з самого ранку:

  • О 08:00 (за київським часом) відкриють оглядові майданчики для глядачів за маршрутом церемонії в Гайд-парку, Грін-парку та Сент-Джеймс-парку, вздовж торгового центру та Уайтхолла.
  • Процесія з королівською каретою у супроводі сотень військових вирушить до Вестмінстерського абатства о 12:20. В абатстві церемонії проводяться з 1066 року.
  • В абатстві служба розпочнеться 13:00. Під час неї монарх буде представлений народу, дасть клятву, пройде етапи помазання, інвеститури та зійде на престол.
  • Близько 16:30 церемонія завершиться привітанням монарха з балкона Букінгемського палацу та прольотом авіації військово-повітряних сил.

На церемонії будуть присутні 2000 високопоставлених гостей. Для мешканців та гостей Лондона встановлять 30 екранів, на яких транслюватимуть урочистості.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Японії стався потужний землетрус, 27 осіб отримали поранення.

Головне