Допомога від США на $400 млн: Україна може отримати боєприпаси до HIMARS та Bradley

Допомога від США на $400 млн: Україна може отримати боєприпаси до HIMARS та Bradley

Адміністрація президента США у п'ятницю, 3 березня, оголосить про черговий пакет військової допомоги Україні на 400 мільйонів доларів.

Про це пише Reuters.

Допомога Україні стане головною темою зустрічі президента Джо Байдена та канцлера Німеччини Олафа Шольца у Білому домі 3 березня.

За даними джерел, пакет військової підтримки міститиме більше GMLRS для пускових установок HIMARS, боєприпаси для бойових машин Bradley, а також мостоукладачі для броньованих машин.

Обладнання фінансуватиметься шляхом президентських повноважень, у рамках яких Джо Байден може санкціонувати передачу товарів та послуг із запасів США без схвалення Конгресу у відповідь на надзвичайну ситуацію.

Нагадаємо, голови МЗС країн G20 не узгодили позицію щодо війни в Україні.

“Були питання, і, відверто кажучи, вони (глави МЗС G20, – ред.) були стурбовані конфліктом в Україні. Були розбіжності. Були розбіжності, які ми не могли усунути”, – заявив очільник МЗС Індії Субраманьям Джайшанкар.

Він розповів, що міністри погодили більшість питань комюніке, серед яких зміцнення багатосторонності, сприяння продовольчій та енергетичній безпеці, зміна клімату, гендерні питання та боротьба з тероризмом.

Через відсутність комюніке очільники МЗС країн G20 оприлюднять лише підсумковий документ, тобто офіційної спільної заяви за результатами саміту не буде.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна планує змінити стратегію деокупації Криму - Данілов розповів подробиці.

Головне