Білий дім досі не знає, хто "злив" секретні документи в мережу, - Кірбі

Білий дім досі не знає, хто

Координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що Білий дім досі не з'ясував, хто може бути причетним до витоку секретних військових документів минулого тижня. Перевірка наразі ще триває.

Про це він повідомив на брифінгу в Білому домі.

"Ми не знаємо, що в цих документах, ми не знаємо, хто несе відповідальність за це, і ми не знаємо, чи є у тих, хто це зробив, більше документів, які вони хочуть опублікувати. Ми стежимо за ситуацією настільки уважно, наскільки це можливо. Але правда в тому, що у нас зараз немає інформації", - пояснив Кірбі на брифінгу.

За словами координатора Ради нацбезепки США, деякі з документів також є підробленими. Проте він не уточнив, про які саме йде мова і скільки з них є дійсними. Крім того, Кірбі додав, що перевірка триває, а президент Сполучених Штатів знає про інцидент.

"Президент був проінформований, його вперше поінформували наприкінці минулого тижня, коли ми всі дізналися, що там є якісь документи. Він був поінформований і підтримував контакт з представниками національної безпеки протягом усіх вихідних", - зазначив Кірбі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що сама росія може поширювати фейки про контрнаступ Збройних сил України для того, аби зірвати його. На їхню думку, це також може уповільнити допомогу для України від партнерів.

Головне