Албанія підтримала створення спецтрибуналу для росії, - Дмитро Кулеба

Албанія підтримала створення спецтрибуналу для росії, - Дмитро Кулеба

Албанія оголосила про готовність приєднатися до міжнародної групи зі створення спецтрибуналу для росії. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за результатами переговорів зі своїм албанським колегою Іглі Хасані.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства наголосив, що під час свого першого візиту до Албанії він висловив представникам країни подяку "за тверду підтримку та солідарність з Україною".

Також Кулеба повідомив, що скоро у Києві відкриється посольство Албанії.

"Незабаром Албанія планує відкрити своє посольство в Києві. Я дуже ціную це рішення, яке значно активізує наші двосторонні зв’язки", - наголосив український міністр.

І додав: "Я також дякую Албанії за її готовність приєднатися до Основної групи спеціального трибуналу для злочину агресії проти України".

Крім того Дмитро Кулеба та Іглі Хасані обговорили посилення оборонної співпраці, зокрема питання забезпечення України артилерійськими боєприпасами, та співпрацю у рамках міжнародних організацій.

Як повідомляли "Ми-Україна", Україна у середу, 28 лютого, підписала Договір про дружбу та співробітництво з Албанією, який сприятиме розвитку співпраці та зміцненню позицій України в Балканському регіоні. 

Головне