23 жертви та близько 40 зниклих безвісти: що відбувається у Дніпрі після влучання ракети рф в житловий будинок

23 жертви та близько 40 зниклих безвісти: що відбувається у Дніпрі після влучання ракети рф в житловий будинок

У Дніпрі до 23 зросла кількість жертв у багатоповерхівці, зруйнованій російською ракетою 14 січня. Про це з місця трагедії розповіла кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Поліна Вегера.

За її словами, рятувальна операція триває, наразі продовжується розбір завалів на рівні 2 та 3 поверхів. Тобто більшу половину вже розібрано. Наразі відомо, як вже зазначалося вище, про 23 жертви. Ще 73 людини постраждали, з будинку рятувальники витягнули 39 людей, з них 6 дітей.

Подекуди будинок й досі продовжує горіти, повсюди дим.

"У дворі встановили намети рятувальники та волонтерські організації, людям дають їжу, інші волонтери приносять людям теплі речі. Також роздають плівку і дошки, адже деякі жителі вже почали закривати зруйновані від вибуху вікна. Також тут працює польова кухня, мешканці готують собі їжу", - розповіла кореспондентка.

Варто зазначити, що рятувальні роботи не припинялися навіть вночі. Вранці на місце трагедії прибула інша зміна рятувальників. 

У дворі будинку знаходиться дуже багато людей, вони чекають новин від рятувальників про своїх рідних, з якими немає зв'язку.

"Дуже багато тут людей, які шукають своїх рідних. Наразі у списках таких, що зникли безвісті, близько 40 людей", - розповіла Поліна Вегера.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", в Дніпрі з-під завалів багатоповерхівки, в яку 14 січня влучила російська ракета, рятувальники дістали жінку.

Головне