Українські оборонці неба 19 квітня вперше збили надзвукову ракету Х-22
Українські оборонці неба 19 квітня вперше збили надзвукову ракету Х-22
Дальній стратегічний бомбардувальник ЗСУ знищили вперше
В цілому цієї ночі російські "шахеди" перебували у повітряному просторі України упродовж шести годин
Атаку агресора відбито на 100%
Росіяни користуються наближеністю міста до кордону та високою швидкістю, з якою летять ракети
Про практичне повне вичерпання ракет для ППО 11 квітня написав військовий оглядач видання Bild Юліан Рьопке
Також ворог цієї ночі скерував по Україні ракету Х-59
Окрім ракетного озброєння для ураження ворог також застосував 40 "шахедів"
На виплату зарплат, доплат та інших видів забезпечення українських захисників спрямують ще 174,3 млрд грн
Після серії ударів по Криму Міноборони порадило туристам змінити плани
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.