У Києві було завершено аварійно-рятувальні роботи після ранкового обстрілу, який вчинили російські війська у вівторок, 23 січня.
У Києві було завершено аварійно-рятувальні роботи після ранкового обстрілу, який вчинили російські війська у вівторок, 23 січня.
Співробітники ДСНС продовжують працювати на місцях ворожих ударів у столиці.
Спочатку людей з постраждалих будинків евакуюють до пунктів незламності, а потім за необхідності розселяють.
Як раз сьогодні там мало відбутися тренування дітей 4 років
Рятувальники продовжують працювати у Києві та Харкові, які постраждали внаслідок ворожих ударів.
Дітей на момент атаки у будівлі не було
Поранень зазнали 18 осіб, одна людина нині перебуває у стані клінічної смерті
13 людей госпіталізували, серед них троє дітей.
Пілот встиг катапультуватись
Ракетний удар був здійснений вранці 27 червня
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.