Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Українські енергетики накопичили значний досвід балансування енергосистеми.
Вся Україна змогла відчути запуск атомного блока, що сталося 24 липня.
Найближчим часом ситуація в енергосистемі України поліпшиться.
З березня 2022 року Україна отримала з Литви 80 вантажів енергетичного обладнання.
Рада підтримала продовження технічного співробітництва з Україною, зокрема надання допомоги “Охматдиту” та іншим медичним установам
Міжнародна підтримка, виражена в комюніке Глобального саміту миру, сприятиме швидшому поверненню ЗАЕС під контроль України
За словами очільника українського Міністерства енергетики, нині ситуація в енергосистемі України більш складна, ніж була у 2022-2023 роках.
Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків атаки, додав міністр.
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.